Můj příběh

Jmenuji se Lucie Hipiková (Ondříšková), narodila jsem se v Brně a prožila jsem v tomto městě celá svá studentská léta. Pod stálým a nehynoucím dohledem mé přísné matinky jsem rozvíjela své vnitřní vlohy zpěvem, recitací a malováním a již zde započalo mé hledání sebe sama. Při těchto radostech jsem často ztrácela pojem o čase, tak moc mě naplňovaly. Jedno krásné odpoledne v poklidné rodinné atmosféře, já sedíc pod stolem a ostatní za stolem, se mě můj strejda zeptal: "Princezno a co chceš dělat až budeš velká?" Bylo mi tehdy asi 7 let a já bez hnutí brvy odpověděla: "Strejdo já nevím co to bude, ale vím přesně, že mě ta práce bude bavit a že budu cestovat po celém světě." Od této chvíle uplynulo několik let mého krásného života a moje vidina se zhmotnila. Souhrou "náhod" jsem začala pracovat pro zahraniční leteckou společnost, letadla a létání se staly mojí srdeční záležitostí a to naplnilo můj sen. A já skutečně procestovala spoustu zemí na mnoha světových kontinentech. Cestování mě naplňuje dodnes, zejména pro to úžasné objevování nových přírodních krás na Zemi, různých kultur a tradic. Pokaždé mě baví nasávat atmosféru místních lidí, zvyků včetně jejich národní kuchyně. Ale i v tomto mém ráji se našlo jablko. Jablkem sváru nebylo nic jiného než peníze. Vydala jsem se cestou financí a investování na finančních trzích, což vypadalo velmi lákavě, ale začala jsem v nesprávnou dobu, kdy celý svět financí kolísal. Já jsem vsadila na všechno, hrála jsem vabang a o vše jsem přišla. Byly to peníze, můj ráj, můj svět, mé hodnoty. Rázem jsem neměla nic. A v tomto nejtěžším období, na samém svém dně, mezi životem a smrtí, jsem začala hledat. Nové hodnoty. Nový svět. Nové myšlení. Nové já. A podařilo se mi potkat lidi, kteří mi ukázali tuto cestu, po které kráčím dodnes... Miluji své nejbližší a mám ráda své přátele. Mám ráda život, přírodu, zvířata, ticho, čistý vzduch. Ráda cestuji, sportuji, čtu, tvořím, jím dobrá jídla a piji dobrá vína. Důvěřuji svému vnitřnímu já a napojení na své vyšší já.

 

 

Proč právě se mnou?

Mou silnou stránkou je schopnost nalézt jádro problému, pojmenovat existující vazby a struktury. Jsem schopna velmi dobře problém rozebrat a nastavit efektivní kroky k jeho řešení. Vidím v lidech jejich potenciál a schopnost každého člověka nacházet pro sebe to nejlepší řešení. Věřím, že každý, pokud dostane příležitost a chce, je schopen jakýkoliv problém uspokojivě vyřešit. Mám ráda koučink a osobní rozvoj, je rychlý a přímý. Říká "Chceš změnit situaci a výsledky, které zažíváš na vlastní kůži? Můžeš, ale změň své chování a myšlení a dostaneš jinou situaci a výsledek." • aktivně pracuji na svém dalším vzdělávání a rozvoji v oblasti koučování a pozitivní psychologie • výsledkem mé práce jste Vy, spokojení, vyrovnaní lidé s poznáním svého vlastního potenciálu a záměru Nabízím a využívám své mnohaleté zkušenosti: - individuálního a týmového koučinku z osobního i firemního prostředi - ze své manažerské praxe u zahraniční společnosti - z vedení vzdělávacích praktických seminářů - z intenzivního výcviku pozitivní psychologie a koučování - ze svého intuitivního vnímání a napojení se na své vyšší JÁ Profesní praxe Celkem mám 16 let praxe, z toho 11 let na manažerské pozici u zahraniční společnosti, kde jsem komunikovala s lidmi na pozicích nejvyššího manažmen tu i v cizím jazyce.

Koučování, konzultace, vzdělávání

Poslední 4 roky mám otevřenou svoji soukromou praxi v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě, kde pomáhám lidem s jejich individuálním i týmovým vedením – celkem jsem odkonzultovala a odkoučovala 900 hodin.

Odborná kvalifikace

Absolvovala jsem intenzivní vzdělávací cyklus pozitivní psychologie. Stala jsem se certifikovaným koučem kanadské Erickson College Intl. po absolvování koučovacího cyklu The Art and Science of Coaching – Marilyn Atkinson Ph.D, R. Psych.

Aktivně pracuji i v anglickém jazyce, slovem i písmem.